0 252 358 50 23 [email protected]

Deneyim

Z-Etüd Mühendislik Hizmetleri, bünyesinde en geniş kapsamlı proje gereksinimlerini karşılayacak tüm kaynaklara sahiptir. Jeolojik ve jeoteknik uzmanlığı ile zemin sorunlarına entegre çözümler sağlar.

Müşteri Katılımı

En iyi çözüm, hedeflerin eşleştirilmesiyle elde edilir. Projenin olası tehlikelerin araştırılmasında, müşteri teması kilit unsurdur ve her projede sorumlu mühendis, uygun olan her aşamada müşteriyle iletişim halindedir.

Tavsiye ve Pratik Çözümler

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayarak ve temel konuların gelişimi bağlamında, oynadığı rolü takdir ederek çözüm odaklı, teknik danışmanlık ve pratik çözümler sunabiliriz. Konvansiyonel, düşük rahatsızlık ve kısıtlı erişim sahaları dahil olmak üzere kapsamlı bir sondaj ve yerinde saha test ekipmanlarına sahibiz.

Kendi tesislerimizi, ekipmanlarımızı, kalifiye şirket içi operatörleri, şantiye ve mühendislik personelinin kullanımı, her bir zemin araştırmasını, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre tasarlamamıza, etkin bir şekilde yönetmemize ve değişen veya öngörülemeyen herhangi bir sahaya hızla tepki vermemize olanak sağlamaktadır. Bu esneklik, herhangi bir riskin tanımlanmasını, derhal yönetilmesini ve böylece tehlikenin en aza indirilmesini sağlarken karar verme sürecini kolaylaştırmaya ve hızlandırmaya yardımcı olur.

Müşteri Memnuniyeti

Yaptığımız işte kalitenin önemini kabul ediyor ve ilgili bilgileri, ilk kez, zamanında ve bütçe dahilinde sağlamak için sürekli çalışıyoruz. Yaklaşımımızın başarısının bir ölçüsü, mükemmel güvenlik sicilimiz, tüm sektörlerde yüksek müşteri memnuniyeti seviyemiz ve kalitemizin göstergesi olan işimizin yüksek başarı oranı ile kanıtlanabilir.